O nás

Police s dekoracemi na výrobu lektvarů

Naše historie

Abychom mohli říct, kdy vznikla prvotní myšlenka na Magickou sovu, tehdy ještě spíše „neurčitý projekt bez jména“, musíme se vrátit pár let do minulosti.  Ocitáme se v roce 2021,  kdy jsme již mnohokrát propadli kouzlu filmových dobrodružství mladého čaroděje Harryho Pottera (ano, chtěli jsme tím říct, že jsme se už asi po tisící krát dívali na jeden z dílů Harryho Pottera). Během těchto chvilek nás napadlo, že by mohlo existovat místo, které na vás dýchne kouzelnou atmosféru, můžete si tam posedět s přáteli a cítit se jako v magickém světě.

Když jsme začali hledat podobná místa v našem okolí na internetu, zjišťovali jsme, že naše představy o „magickém baru“ zatím zůstávají neuspokojené. A to byl moment, kdy jsme se rozhodli vzít to do vlastních rukou. Najít vhodný prostor, ale nebylo vůbec jednoduché, jelikož jsme chtěli, aby měl duši a byl něčím jedinečný. Mezitím jsme nezaháleli a snažili se naplánovat všechny ostatní aspekty projektu. Někdy jsme pochybovali, zda se nám podaří naše představy proměnit ve skutečnost, ale nechtěli jsme to vzdát.

Nakonec, začátkem roku 2023 jsme dosáhli svého cíle a objevili ho. Nastala doba příprav, rekonstrukcí, tvrdé dřiny a dekorování. Všechny výzvy a těžkosti, které jsme během této cesty překonali, stály za to. Magická sova se stala skutečností!

O Magické sově

Magická sova je spojením reality s kouzelným světem. Máte zde možnost ponořit se do prostředí plného magie a k tomu si vybrat něco z naší široké nabídky. Zdejší atmosféra je jako stvořená pro čtení knihy,  nebo pro partii deskové hry s přáteli, pro kterou si můžete rezervovat náš salonek.  Pokud patříte k odvážnějším kouzelníkům, rozhodně byste měli ochutnat Odvar ze žaberníku.

V případě, že byste měli chuť na něco s větším kouzelným účinkem, vyberete si z naší nabídky speciálních míchaných lektvarů. Tyto nápoje vás potěší nejen svou chutí, ale i svými vizuálními efekty, které ještě víc prohloubí kouzelnou atmosféru.

Kouřící koktejl lemon drop drink na baru